Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 68958211

Kategórie

Koordinárotka zákaziek

- TOP - [16.1. 2017]

Koordinárotka zákaziek - 1
Dobrý deň,

do nášho tímu hľadáme koordinátorku zákaziek.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: komunikácia so zahraničnými a tuzemskými klientmi, administratívne práce...(presnejšie info cez tel. alebo na pohovore).
Koordinácia pracovníkov ohľadom nástupu na stavbu a upresnenie detailov ohľadom pracovných pozícií.
Zamestnanecké výhody, benefity
Mzda: dohodou (možnosť zvyšovania platu v pravidelných intervaloch - upresníme na pohovore).
Ak máte záujem stať sa členom tímu v malej ale dynamicky rozvíjajúcej sa firme, kde sme zvedaví na Vaše nápady a názory, tak ste na správnej adrese.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu posielajte životopisy s fotkou na obrecz@steurope.eu .
Vhodných adeptov budeme kontaktovať telefonicky.
Hľadáme osoby s príjemným vystupovaním vo veku 22-28rokov.
Prosím, bez aktívnej nemčiny sa o zamestnanie neuchádzajte. Ak nemáte znalosti nemeckého jazyka, Váš životopis nebude zaradený do výberu. Ďakujem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Stavebný priemysel

Vykonávame zváracie, inštalačné, servisné, montážne, stavebné práce a sprostredkovanie.
www.steurope.eu
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Podmienky:
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- znalosti nemeckého jazyka (aktívna úroveň)
- chuť rozvíjať sa, pracovať v mladom kolektíve a zarábať
- možnosť kariérneho rastu
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Developerská činnosť v krajinách strednej európy. Vykonávame stavebné, zváracie, inštalačné, servisné, montážne práce a zaoberáme sa aj sprostredkovaním pracovných síl.
Počet zamestnancov
100-149 zamestnancov
Adresa spoločnosti
ST Europe s.r.o.
Fialkove udolie 3
81101 Bratislava

Telefón:

Drobna
0948778311

Lokalita:841 01 Bratislava

Mzda/plat:

Dohodou