Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 170749093

Práca 2000€ cash

- [20.10. 2024]

Hľadáme vodiča skriňovej dodávky do 3,5t ktorý zvláda dlhšie trasy no nepreferuje turnusovú prácu v dodávke na cestách. Víkendy prevažne VOĽNÉ,
( moznost pracovat aj cez vikend )

NIE JE to turnusová práca - vodič vyráža zo Slovenska 3-4x mesačne do najčastejšie do Nemecka.

- jazdíme 4x mesačne SK-DE-FR - otočka zvyčajne trvá 4 až 5 dní
- dovoz tovaru pre obchodnú činnosť firmy
- rozvoz tovaru pre obchodnú činnosť firmy
- mesačný nájazd 12-15tis. km

Náplň práce:
- vedenie motorového vozidla (Mercedes Vito- skriňa )
- nakládka/vykládka tovaru
- asistencia s výnosom tovaru (špecifický rozvoz 1/2xmesačne)
- starostlivosť o zverené motorové vozidlo
- kontrola prijatých dokumentov (CMR, dodacie listy-vysvetlíme,zaučíme)

Základné požiadavky:
- vodičské oprávnenie skupiny B
- časová flexibilita
- slušné vystupovanie
- dochvíľnosť, spoľahlivosť, lojálnosť
-fyzická zdatnosť
- schopnosť dorozumieť sa v zahraničí (základy AJ/NJ jazyka)
- práca s navigáciou (google maps)

Vodič má k dispozícii:

- nonstop asistenčnú službu 24/7
- maximálnu podporu pri riešení neočakávaných problémoch
- predplatenú ESIM kartu pre komunikáciu/internet v Nemecku

Prijmeme aj uvedomelých mladých ľudí bez praxe v zahraničnej preprave, VP min. 1rok.

! V PRÍPADE ZÁUJMU PROSÍME O ZASLANIE ŽIVOTOPISU VRÁTANE KONTAKTNÝCH ÚDAJOV EMAILOM: milos.ubovic@hotmail.com !

Neváhajte ma kontaktovať na tel.č. 0949638791

VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV BUDEME KONTAKTOVAŤ.

Meno:

Milos

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa811 01 Bratislava

Videlo:

436 ľudí

Mzda/plat:

2 000 €