Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 170642267

Sales manager- obchodník

- [17.10. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Miesto: Trebišov, Remote
Druh pracovného pomeru: TPP/ živnosť
Mzdové podmienky: 1000€ brutto +35%-40% provízie vyplácané na mesačnej báze
Termín nástupu: 1.11.2024 alebo po dohode

Náplň práce:
- Komunikácia s dodávateľmi a klientmi
- Kontrola priebehu transportu
- Práca s databázami
- Práca s interným systémom

Zamestnanecké výhody:
- Mobilný telefón
- Pohodlná práca s technikou v office
- Provizný systém
- Homeoffice
- Voucher (notino, gymbeam...) v hodnote 20,50,100€ po splnení podmienok
- Masáž každý mesiac
- Barber v office každý mesiac
- Playstation v office
- Prémiová káva, ochutené nápoje a snacky neobmedzene v office
- Raňajky od šéfa každý pondelok
- Dovolenka podľa vlastného výberu po splnení podmienky (viac na osobnom pohovore)
- Posilňovňa hneď vedľa officu - zadarmo
- Obedy každý pracovný deň alebo príspevok na stravné
- Prenájom firemného auta za zvýhodnenú cenu

Pracovná doba:
Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 s hodinovou prestávkou na obed od 13:00 do 14:00 alebo po dohode s CEO
Pracovná doba sa môže líšiť v závislosti od štátnych sviatkov aj mimo SVK

Požiadavky na zamestnanca:
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. Stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Talianský jazyk- stredne pokročilý (B2)
Francúzský jazyk- stredne pokročilý (B2)
Španielský jazyk- stredne pokročilý (B2)

(Stačí ak vieš aspoň 1 jazyk na úrovni B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
RAALTRANS - Mierne pokročilý
Trans.eu - Mierne pokročilý
Timocom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti- Logistika, špedícia, preprava

Počet rokov praxe- 2

Ak nespĺňaš podmienky ostatných znalostí a počet rokov praxe, vôbec nezúfaj naša spoločnosť je pripravená aj pre uchádzača na pozícii junior- všetko potrebné ťa zaučíme.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- súťaživosť
- ochota učiť sa novým veciam
- flexibilita
-Chuť pracovať a pekne si zarobiť
-Dochvíľnosť
-kolegialita

Naša spoločnosť v stručnej charakteristike:

Spoločnosť Royal logistics s.r.o. vznikla v roku 2013 za účelom poskytovania služieb v oblasti dopravy klientom, ktorí vyžadujú precíznosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, informovanosť, rýchlosť, flexibilitu, kvalitu a osobitý prístup.
Našim cieľom nie je byť najväčší na trhu, ale poskytovať služby v čo najvyššej možnej kvalite s rytierskou oddanosťou voči klientovi. Dávame klientovi pocit výnimočnosti, pretože u nás si ctíme každého klienta ako kráľa a sme ochotný za neho bojovať non-stop 365 dní v roku.

kontakt: kariera@royal-logistics.eu

Meno:

Royal Logistics s.r.o.

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa075 01 Trebišov

Videlo:

42 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €