Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 170460847

INŠTALATÉR,VODA,KÚRENIE pre LICHTENŠTAJNSKO,ŠVAJČIARSKO

- [13.10. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

INŠTALATÉR,VODA,KÚRENIE pre LICHTENŠTAJNSKO,ŠVAJČIARSKO - 1
INŠTALATÉR,VODA,KÚRENIE pre LICHTENŠTAJNSKO,ŠVAJČIARSKO - 2
INŠTALATÉR,VODA,KÚRENIE pre LICHTENŠTAJNSKO,ŠVAJČIARSKO - 3
!!!!! AKTUÁLNA PONUKA PRÁCE pre ŠVAJČIARSKO,LICHTENŠTAJNSKO A RAKUSKO/ INŠTALATÉR,VODA,KÚRENIE !!!!!

Deine Aufgaben
Installations-, Montage-, Wartungs- und Reparatur-Arbeiten
Gas-, Wasser- & Heizungsinstallationen
Neuinstallationen aller Art
Servicetätigkeiten

Unsere Anforderungen
Abgeschlossene Ausbildung als GWH-Installateur, im Sanitär- oder Heizungsbereich
Bereitschaft zur Weiterbildung
Teamfähigkeit und Verlässlichkeit
Genaues und präzises Arbeiten

Podmienky:
- Podmienkou je ovládať nemecký jazyk (bude overené)

- Vlastné auto
- Životopis v nemeckom jazyku + foto + c ertifikáty,Tel.kontakt,e-mail
- Pracovné skúsenosti ,prax v obore
- Mzda 38-40,-CHF/hod podľa skúseností
- Plat je vyplácaný týždenne ,alebo mesačne
- Ubytovanie je zabezpečené od 550,-CHF do 750,-CHF/mesiac
- Sociálne zabezpečenie
- Poberanie prídavkov na deti
- Viac informácií telefonicky a na FACEBOOKU VADUZJOB ,alebo webe vaduzjob.sk
☎️KONTAKT:
Email : vaduzjob@gmail.com
Tel.: +421 915 850 855

Meno:

Roman

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

172 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi