Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 170304836

ÚDRŽBÁR

- [8.10. 2024]

Ponúkame solídnu príležitosť pre zdatných mužov na pozíciu údržbára budovy(hotela)!

Náplň práce:
•Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy, vykonávanie preventívnej údržby,
•zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií, spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov (voda, kúrenie, elektrika),
•opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy, montáže atď.

Požiadavky: nutnosť vyhlášky §22/23 Elektrotechnik
Pracovný čas: 37,5hod./týž. (7:00-15:00) + pracovná pohotovosť (každý druhý víkend)
Miesto: Vršatské Podhradie, Hotel Jason****
Čo za to ponúkame?
Mzda: 1300/brutto + zákonné príplatky, víkendová pracovná pohotovosť (50€ btt./deň) a preplatené nadčasy
BENEFITY: odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov podniku, wellness zdarma, zľavy pre rodinu, výhodný catering a akcie, príležitostné ubytovanie, hotelová posilňovňa, strava a pitný režim nad rámec ZP a i.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

Meno:

Wellness Hotel Jason

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa018 52 Ilava

Videlo:

410 ľudí

Mzda/plat:

1 300 €