Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 170054859

Špeditér - Obchodnik - ponuka práce

- [2.10. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-Vyhľadávanie obchodných príležitostí a potenciálnych klientov

-Zabezpečenie a realizácia dopravy podľa požiadavky zákazníka

-Príprava cenových ponúk pre klientov

-Prieskum a aktívny monitoring trhu

-Komunikácia s obchodnými partnermi telefonicky, emailom

-Administrácia objednávok a obchodných prípadov

-Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientmi a pravidelná starostlivosť o nich

-Zabezpečenie profesionálneho top servisu pre našich klientov

-Reporting, sledovanie a vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov na pravidelnej báze

-Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozširovanie obchodnej siete
Kontrola a sledovanie kvality služieb poskytovaných zákazníkom

Zamestnanecké výhody, benefity
Zaujímavá a rozmanitá práca, ktorá je vhodná pre ľudí ktorí hľadajú nové výzvy a nie stereotypy
Možnosť osobnostného a profesionálneho rastu a podieľanie sa na rozvoji spoločnosti
Vedenie spoločnosti otvorené kvalitným nápadom a myšlienkam
Kvalitné a moderné pracovné prostredie

Dobré finančné ohodnotenie s vysokou mierou ovplyvniteľnosti podľa dosiahnutých výsledkov (nadštandardné oproti konkurencii)
Individuálny prístup k zamestnancom a príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na adresu : ceo@jmflogistics.sk

Meno:

JMF

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa075 01 Trebišov

Videlo:

86 ľudí

Mzda/plat:

V texte