Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 169681402

Coffee Shop Košice - Barista alebo čašník

- [22.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Coffee Shop Košice - Barista alebo čašník - 1
Coffee Shop Košice - Barista alebo čašník - 2
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa práce nebojíš a káva Ti vonia, tak my Ťa radi zaškolíme a s radosťou medzi nás privítame. :-)

Daj nám o sebe vedieť!

Nechceme nikoho doskriminovať, ale táto pracovná ponuka sa nám javí ako ideálna pre mamičky, ktorým končí materská dovolenka.

Budeme nápomocní, aby sme Ti prispôsobili pracovný čas tak, že budeš stíhať svoje milované dieťa odniesť do škôlky a v kľude poobede vyzdvihnúť.

Samozrejme to neznamená, že nemamičky sa nemôžu ozvať :-)

Čo vlastne budeme robiť?

Ako by sme to najlepšie zhrnuli… poznáš ten pocit, ak láskavo privítaš návštevu a s radosťou ich obslúžiš, aby sa u Teba doma dobre cítili? Takto fungujeme aj my.

Náplňou práce je:
* Predaj a príprava kávy, kávových nápojov a občerstvenia
* Reprezentatívny vzhľad, milý úsmev :-)
* Starostlivosť o zákazníkov
* Udržiavanie pracoviska v čistote a iné práce potrebné v kaviarni.
Zamestnanecké výhody, benefity

* Motivujúce platové ohodnotenie + tringelty
* Zaujímavá práca pod záštitou renomovanej a rastúcej značky
* Práca vo vynikajúcom kolektíve
* Pravidelné teambuildingy
* Zaškolenie na náklady zamestnávateľa
* Zamestnanecké zľavy na produkty kaviarne
* Zľavnený vstup do fitness a wellness centier a iné benefity
Informácie o výberovom konaní
Životopis v SJ spolu s fotografiou prosíme zaslať mailom na adresu
peter.singlar@gmail.com
Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
* Reprezentatívny vzhľad
* Pracovitosť
* Zodpovedný prístup
* Dodržiavanie nastavených systémov značky

Meno:

Coffee Shop Aupark

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa040 14 Košice

Videlo:

113 ľudí

Mzda/plat:

1 200 €