Hlavná stránka > Práca > Obrana a bezpečnosť > Inzerát č. 169626858

Pracovnik vzdialeneho dohladu SBS / pultu

- [21.9. 2024]

Hľadáme šikovného pracovníka pre kamerový dohľad, ktorý sa pripojí k nášmu tímu.

Tvojou hlavnou zodpovednosťou dohľad nad ochranou majetku pridelených spoločnosti.

Miesto práce: Zilina
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, dohoda
Termín nástupu: ihneď
Pracovná doba: 18:00-06:00

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Obsluha APCO (Software).
- Monitoring elektronických systémov na chránených objektoch
- Riešenie vzniknutých situácii v zmysle pokynov a metodických postupov
- Inštruovanie pracovníkov zásahových skupín
- Komunikácia so zamestnancami, subdodávateľmi a zákazníkmi
- Spracovanie záznamov o udalostiach v priebehu služby
- Telefonická a e-mailová komunikácia
- Operatívne riešenie vzniknutých situácií

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači s ukončeným min. stredoškolským vzdelanim s maturitou ako aj pre absolventov a študentov VŠ.

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukaz odbornej spôsobilosti SBS výhodou / není podmienkou
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť pre výkon nočných služieb
- dobrá znalosť práce s PC
- príjemné vystupovanie (komunikácia)
- Technická a informačná gramotnosť
- Samostatnosť, pozornosť, spoľahlivosť
- Flexibilita, prispôsobivosť, proaktivita
- Schopnosť efektívne využívať (Softwarové) nástroje v každodennej práci
- Analytické a koncepčné myslenie
- Schopnosť riešiť problémy a navrhovať optimálne riešenia
- Záujem o nové technológie IT
- Chuť vzdelávať sa

Naša spol. pôsobí v oblasti poskytovania bezpečnostných služieb od roku 2008. Ťažiskovými službami predstavuje strážna služba – činnosť ochrany osôb a majetku a technická služba – dodanie a montáž zabezpečovacích zariadení s pripojením na pult centrálnej ochrany, ktorý sa nachádza v sídle našej spoločnosti.

V prípade záujmu nám pošlite životopis, príp. nás kontaktujte na t.č. 0911 607 123

Meno:

SBS ZA

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa010 01 Žilina

Videlo:

19 ľudí

Mzda/plat:

V texte