Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 169569304

Produkcia a sklad dezertov a zmrzlín - Holandsko , Putten -

- TOP - [20.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Práca v sklade na výrobu dezertov a zmrzlín

Mzda:
- Od 13.68 € Brutto /hodina
+ 8.33 % dovolenkový príplatok ku každej výplate,
- t.j. 14.82 € Brutto na hodinu minimálne/ nástupný plat
- Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície / praxe.

Príplatky:
8.33 % dovolenkový príplatok ku každej výplate
ET schéma na ubytovanie ( úľava na daniach)

Výplata:
Týždenne

Pracovné zmeny :
- Pondelok až Štvrtok
9:00 – 18:00
- Piatok
8:00 – 16:30
Možnosť pracovať nadčasy

Náplň práce :
- Veľmi pekné skladové prostredie na výrobu koláčov, dezertov, krémov a zmrzlín.
- Pracuje sa na výrobnej linke
- Miešanie
- Krájanie výrobkov
- Plnenie a zdobenie koláčov
- V sklade je 15 stupňov celzia

Ubytovanie:
- Zdieľané izby v cene 130 € týždenne vrátane všetkých energii
(podľa dostupného ubytovania)
- V dome sa zdieľajú obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa
- Býva sa v priemere na dom vo štvoriciach, päticiach
- Možnosť samostatnej izby
- Dom je plne vybavený na bývanie

Požiadavky na zamestnanca:
- anglický jazyk A2 – B1
- pracovné pozície sú vhodné pre mužov aj ženy, páry
- vodičský preukaz výhodou

Výhody :
- Práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou
prechodu na prácu TPP
- Zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu
- Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- Asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením
- Mzda každý týždeň
- Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- Nástupy sú možné každý týždeň

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Barbora Ziaťková
00421 914 151 589
info@vmrecruitment.com

Telefón:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

21 ľudí

Mzda/plat:

2 500 €