Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 169561582

Automechanik Vysoké Mýto 1200 Eur, HPP, benefity, ubytovanie

- TOP - [26.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Hľadáme ďalších skvelých parťákov do pracovného kolektívu firmy – zameranej na autobusovú výrobu – na pozíciu AUTOMECHANIK s množstvom benefitov a možnosťou ubytovania!


Obsadzovaných miest je viac, nebojte sa prihlásiť! Venujeme sa každému záujemcovi!

Tešíme sa na Vás!


Náplň práce:

- Montáž dielov pri výrobe autobusov

- Práca na montážnej linke alebo dokončovacej dielni


Čo od Vás očakávame:

- Vyučenie v odbore, Vaše skúsenosti a prax sú výhodou

- Výhodou znalosť výkresovej dokumentácie a RP skup. D

Ak ste absolvent a nemáte prax, zaučíme Vás




Čo Vám môžeme ponúknuť:

Prácu na HPP

MZDA; na HPP od 1200 Eur + nižšie uvedené príplatky a benefity

Prácu v stabilnej spoločnosti

5 týždňov dovolenky

Bonus 70 Eur/mesačne za dochádzku

Odmena od majstra až 120 Eur / mesiac

Príplatky za popoludňajšie smeny

Príspevky na stravovanie (55% z ceny)

Príspevok na bývanie od 100 km dojazdu (10 Eur/noc)

Dlhodobú spoluprácu

Odmena za odporúčanie nových kolegov až 1150 Eur

Možnosť nadčasov

Obnova certifikátu a osvedčenia

Servis Koordinátora 24/7


MIESTO VÝKONU PRÁCE; Vysoké Mýto
TYP ÚVÄZKU; HPP


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: e-mail: andreavohralikova@shjobs.cz, prípadne na tel. čísle 603346698.


Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.


Tešíme sa na Vás!

Meno:

Nabor123

Telefón:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

43 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi
PodobnéVyhľadať podobné inzeráty

Kontaktovať inzerenta e-mailom

Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Overenie je zadarmo.

Vaše telefónne číslo *





Podobné inzeráty
ZÁMOČNÍK Vysoké Mýto od 1200 Eur HPP,UBYTOVANIE,BENEFITY ZÁMOČNÍK Vysoké Mýto od 1200 Eur HPP,UBYTOVANIE,BENEFITY - TOP - [27.9. 2024]
NÁPLŇ PRÁCE: - Montáž vozidiel na linke - Orientácia vo výkresovej dokumentácii POŽADUJEME: - Vyučenie v odbore automechanik alebo zámočník - Výhodou je znalosť výkresovej dokumentácie - Spoľahlivosť - Zdravotná spôsobilosť PONÚKAME: - HPP až 7,50 Eur / hod. - Prácu v stabilnej spoločn ...


V texte
Česká republika
110 00
50 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať


©2024 Bazoš - Inzercia, bazár Priemysel a výroba
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Práca celkom: 11339, za 24 hodín: 1291

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko