Hlavná stránka > Práca > Vzdelávánie a personalistika > Inzerát č. 169561278

Kordinator Trnava

- TOP - [21.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pracovná ponuka kordinator

Nástupný plat 1100€ + Možné Bonusy
-Služobné auto aj na súkromne účely
- Služobný notebook a telefón
-Práca obnáša každodenne zmeny na pracovisku
-Práca na 3 zmeny
6-14 , 14-22 , 22-6

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Vedenie výberového konania a testovanie kandidátov o zamestnanie

- Organizačné zabezpečenie nástupov nových zamestnancov na pracovisko

- Spracovanie dochádzok zamestnancov
- Organizácia konzultačných hodín a riešenie požiadaviek zo strany zamestnancov

- Úzka komunikácia zo zástupcami podnikov

- Management ubytovanie pre zahraničných zamestnancov

Zamestnanecké výhody, benefity

- Vysoká miera samostatnosti

- Úvodné školenie a priebežné odborné školenie

-Pravidelný Teambuilding

- Nástup možný ihneď

- Flexibilný pracovný čas s možnosťou príležitostnej práce Home Office

Požiadavky na zamestnanca
-Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
-Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Ruský alebo Ukrajinský jazyk výhodou nie povinnosť
Vodičský preukaz-B

- Skúsenosti z výrobných podnikov, administratívy alebo agentúry práce berieme ako výhodu

- Ochotu pohybovať sa nielen v kancelárií ale aj v teréne
- Samostatnosť, schopnosť riešiť problémy

- Veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti

- Proaktivita a časová flexibilita

- Preukázateľná znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook)

Zaujala Vás táto pracovná pozícia?
Potom nás neváhajte kontaktovať.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Meno:

RaM Nabor

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa917 01 Trnava

Videlo:

52 ľudí

Mzda/plat:

1 120 €