Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 169534961

Servisný technik , demontážnik strojov - vstrekovacích lisov

- [18.9. 2024]

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného kandidáta na pozíciu Servisný technik aj servisný technik junior . Pokiaľ máš viac skúseností, sme rozrastajúca sa spoločnosť a preto budeme radi, pokiaľ nám v prípade záujmu pošleš aj ty svoj životopis.

Plat závisí od skúseností kandidáta v rozmedzí od 12-18 eur/ hod . Priemer 160 - 250 hod

Tvojou náplňou práce bude:
- servis, údržba, montáž aj demontáž strojov (prevažne vstrekolisy a iné)
- nastavenie, úprava a oprava mechanických a elektrických častí
- práca s VZV
-práca s mostovým žeriavom
- práca vyžaduje príležitostné cestovanie v rámci Slovenska a do zahraničia

Zamestnanecké výhody, benefity
- ubytovanie v cene
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- preplatené nadčasy
- práca v príjemnom kolektíve
- firemný telefón
- koncoročný bonus

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Vzdelanie v odbore
Technické
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- znalosť výkresovej dokumentácie
- držiteľ elektrotechnickej vyhlášky § 21,22.. výhodou
- žeriavnícky kurz a VZV výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- ochota cestovať
- ochota vzdelávať sa
- zodpovedný prístup k práci

-prax s demontážami alebo údržbou strojov alebo vstrekovacích lisov (Krauss Maffei, Engel, Arburg, Demag, Haitian...)

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Basta machines je spoločnosť s rodinnou tradíciou presahujúcou 30 rokov, zameraná na medzinárodný obchod s použitými strojmi a zariadeniami. Počas nášho pôsobenia sme predali použité stroje do viac ako 50 krajín sveta. Zameriavame sa najmä na oblasť automotive priemyslu, priemyselnú automatizáciu, plastikársky priemysel (spracovanie plastu), kovoobrábací a tvárniaci priemysel. Snažíme sa zákazníkom prinášať najkvalitnejšiu ponuku strojov, profesionálnu komunikáciu a odborné poradenstvo v oblasti použitých strojov.
Práca - Trenčín , Žilina, Nové mesto nad váhom , Piešťany , Trnava , Partizánske , Bratislava , Košice , Banská Bystrica

Meno:

Marianna Balajová

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa913 11 Trenčín

Videlo:

99 ľudí

Mzda/plat:

18 €