Hlavná stránka > Práca > Právo, legislatíva > Inzerát č. 169325723

Truhlár - Pracovník v ručnej dielni Lytomišl až 1500 Eur/mes

- TOP - [19.9. 2024]

Ste vyučený v odbore stolár? Práca s náradím a výkresovou dokumentáciou pre Vás nie sú problém?
Neváhajte poslať nám svoj životopis! :)

Náplň práce:
- Výroba a montáž nábytku ako v sériovej výrobe, tak v rámci atypických zákaziek

​Požadujeme:

​• Manuálna zručnosť

• Praxi min. 1 rok

• Truhlára/montážnika, ktorý sa nebojí práce, ktorý má cit pre detail a rád vidí za sebou výsledky svojej práce

​• Znalosť výkresovej dokumentácie

​Ponúkame:

• Pracovný odev a obuv, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne pri práci

• Možnosť zaistenia ubytovania

• Stabilné pracovné zázemie v menšej, priateľskej firme

• Prácu v jednosmennej prevádzke, kde oceníme vašu časovú flexibilitu

• Možnosť záloh

​Platové podmienky:

​HPP: 8,50 Eur/hod netto, po skúšobnej dobe 9 Eur netto

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile:andreavohralikova@shjobs.cz, prípadne na tel. čísle 603346698.

​Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Tešíme sa na Vás!

Meno:

Nabor123

Telefón:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

89 ľudí

Mzda/plat:

V texte