Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 169323096

Hľadáme zodpovednú a spoľahlivú upratovačku na upratovanie k

- [13.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce:
Upratovanie kancelárskych priestorov
Vytieranie podláh
Umývanie okien
Čistenie sanitárnych zariadení
Vynášanie smetí
Dodržiavanie hygienických predpisov
Požiadavky:
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Zručnosť a presnosť pri práci
Ochota pracovať na dohodu o pracovnej činnosti alebo živnosť
Flexibilita
Schopnosť pracovať samostatne

Mzdové podmienky: 200€/mesačne plus kvartálne odmeny.
Čas výkonu: od 11:00 do 14:00 , alebo od Pondelok až piatok.
Nástup: Ihneď

Meno:

Bohuš Sabolič

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa949 01 Nitra

Videlo:

226 ľudí

Mzda/plat:

400 €