Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 169241625

Murári tesári - práca Nemecko Mníchov

- TOP - [19.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Murári tesári - práca Nemecko Mníchov - 1
Murári tesári - práca Nemecko Mníchov - 2
murár, betonár - Nemecko (Mníchov) - Celoročná stabilná práca - SZČO

Ponúkame prácu pre šikovných murárov na naše projekty do Nemecka

Pracovná náplň:
stavebné práce - murovanie obvodových múrov, priečok, armovanie a betonáž

Miesto projektov: okolie Mníchov

Pracovný fond:
- pondelok až sobota 10 hodín denne (50 až 60 hodín týždenne)

Pracovné podmienky a benefity:
- práca na SZČO
- hodinová mzda SZČO: 19 až 21 Eur/hod, fakturácia: 7/14
- zabezpečené čisté ubytovanie - hradené
- práca na pravidelné turnusy
- ponúkame podporu pri vybavovaní všetkých administratívnych záležitostí
- istota celoročného zamestnania a vyplácania včas
- zákaz alkoholu, omamných a iných psychotropných látok

Pracovné požiadavky:
- preukázateľná prax v oblasti stavebníctva
- slušnosť, chuť do práce, spoľahlivý a seriozny prístup
- znalosť nemeckého jazyka na stavebnej úrovni - jeden z partie
- vodičský preukaz skupiny B a auto

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na rbakus@qbau.eu alebo telefonicky na +421 911 933 709

Meno:

Qbau

Telefón:

911... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

260 ľudí

Mzda/plat:

21 €