Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 169060791

Pomocná sila do kuchyne - Čadca nástupny bonus 20 000 Kč

- TOP - [13.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Záleží vám na dobrom pracovnom kolektíve a ľudskom prístupe nadriadených? Radi Vás privítame v príjemnom prostredí Hotela Bahenec :)

Náplň práce:
- vykonávanie pomocných prác pri príprave a výrobe jedál v kuchyni
- zabezpečovanie prác spojených s uložením, doplnením prípadne preložením tovaru
- vykonávanie čistiacich a dezinfekčných prác v zmysle HACCP
- udržiavanie čistoty v kuchyni a technologických zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity
-možnosť ubytovania
- možnosť stravovania
- pracuje sa od 7:00 hod-20:00 hod (dlhý krátky týždeň )
-miesto výkonu práce Mosty u Jablunkova (HotelBahenec)

Mzda:
TPP-30 000- 35 000 kč/mesiac

Meno:

Nabor

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

106 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi
PodobnéVyhľadať podobné inzeráty

Kontaktovať inzerenta e-mailom

Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Overenie je zadarmo.

Vaše telefónne číslo *





Podobné inzeráty
Hľadám prácu Hľadám prácu - TOP - [26.8. 2024]
Dobry večer Hladam si pracu v Partizanskom alebo v blizkom okoli. Skusenosti: -praca v zavode,operator vyroby rôzne pomocne prace -upratovanie -pomocna sila v kuchyni Mozem zacat ihned. Ak niekto o niecom viete pripadne mate pracovnu ponuku vhodnu pre mna poprosim spravu. Dakujem.


800 €
Partizánske
958 01
182 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
4x Pomocná sila do skladu - Práca Nemecko 4x Pomocná sila do skladu - Práca Nemecko - TOP - [14.8. 2024]
Spoločnosť PRONAHT, s.r.o. ponúka voľné pracovné pozície na projekt v meste Hannover - Nemecko Info o projekte: 4x Pomocná sila do skladu Typ práce: scanovanie tovaru, balenie, rozdelenie tovaru Nástup: 12.08.2024 - alebo neskôr podľa dohody Dlžka: dlhodobo Požiadavky: základná pracovná nemč ...


V texte
Zahraničie
123 45
366 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať


©2024 Bazoš - Inzercia, bazár Priemysel a výroba
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Práca celkom: 11402, za 24 hodín: 1699

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko