Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 169029937

Logistik Vysoké Mýto 1200Eur/mes.

- TOP - [19.9. 2024]

Hľadáme ďalších skvelých parťákov do pracovného kolektívu firmy - zameranej na výrobu autobusov.
Pozícia LOGISTIK s možnosťou ubytovania a skvelými benefitmi!

Obsadzovaných miest je viac, nebojte sa prihlásiť!
Venujeme sa každému záujemcovi.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Dohľadávanie materiálu podľa potrieb montážnej linky - Zásobovanie montážnej linky
Logistik dostane určitý počet ľudí na montážnej linke, ktorým dohľadáva diely, ktoré potrebujem. Túto pozíciu môžu robiť aj ženy, treba ale počítať s tým, že sa veľa chodí.

POŽADUJEME:
- Vyučenie v technickom odbore výhodou
- Znalosť práce na PC výhodou
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Samostatnosť, starostlivosť a spoľahlivosť
- Chuť pracovať a získavať nové znalosti a skúsenosti
- Fyzickú zdatnosť
- Ochotu pracovať na v dvojzmennej prevádzke

PONÚKAME:
- HPP až 7,50 Eur/hod
- Prácu v stabilnej spoločnosti
- 5 týždňov dovolenky
- Bonus 70 Eur/mes. za dochádzku
- Odmena od majstra až 120 Eur /mesiac
- Príplatky za popoludňajšie smeny
- Príspevky na stravovanie
- Príspevky na bývanie
- Dlhodobú spoluprácu
- Odmena za odporúčanie nových kolegov až 1200 Eur
- Možnosť ubytovania

BENEFITY:
- Poskytnutie záloh
- Ubytovanie zadarmo
- Servis koordinátora 24/7

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: andreavohralikova@shjobs.cz, prípadne na tel: 603346698.

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.
Tešíme sa na Vás!

Meno:

Nabor123

Telefón:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

90 ľudí

Mzda/plat:

V texte