Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 168654927

Predajca - Kartovo OC Eperia - Pondelok až Streda

- TOP - [19.9. 2024]

Do svojho kolektívu v obchode so zberateľskými predmetmi hľadáme Retail assistenta/asistetku na TPP.
Prevádzka sa nachádza v OC Eperia a práca je na 12-hodinové zmeny

Jedná sa o prácu od Pondelka - do Stredy (36hod pracovný týždeň). Jeden týždeň v mesiaci by vychádzal štvordňový.

Požiadavky:
- pracovitosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s prácou v retaile

Pracovný čas:
Obchod má momentálne otváracie hodiny:
- Pondelok - Nedeľa 9:00 - 21:00

Ponúkaný plat:
- 900 Eur Brutto

Náplň práce:
- predaj
- práca s pokladňou
- prijímanie tovaru
- inventúra
- dokladanie tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni a v sklade

Nástup do práce:
- ihneď

Práca vhodná aj pre študentov (VŠ) ako brigáda.
V prípade záujmu zašlite svoj životopis na eshop@kartovo.net

Meno:

Patrik

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa080 01 Prešov

Videlo:

368 ľudí

Mzda/plat:

900 €