Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 168285144

Frézar CNC Heidenhein - Prešov

- TOP - [22.8. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 1
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 2
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 3
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 4
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 5
Ďalšia
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 6
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 7
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 8
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 9
Frézar CNC Heidenhein - Prešov - 10
Náplň (druh) práce:
• Obsluha a nastavovanie CNC stroja podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie
• Upínanie kusov a ich opracovávanie
• Obsluha 3-os., alebo 5-os. frézy alebo horizontálnej frézy
• Čítanie technickej dokumentácie
• Práca s riadiacim systémom (používame Heidenhain 530 a 640)
• Kusová výroba, každý kus iný
• Upínanie pomocou zverákov, magnetov, úpiniek a podobne
• Kontrola kvality výrobku
• Výmena nástrojov a príprava stroja na ďalšiu výrobu
• Starostlivosť o zverené pracovisko
Pracovná doba je typicky 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Pracovný čas je prispôsobený potrebám výroby a je organizovaný v dvojzmennej prevádzke. Jeden týždeň ranná zmena (6:00-14:00), ďalší týždeň poobedná zmena (14:00-22:00).

Ponúkané výhody:
• Moderné pracovné prostredie
• Podpora skúsených členov tímu
• Kvalitné strojové vybavenie s modernými a spoľahlivými nástrojmi

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok
Zručnosti, schopnosti:
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Technická gramotnosť
• Tímová práca
• Spoľahlivosť
• Ochota, pozitívny prístup k práci

Hľadáme ľudí, ktorým záleží na kvalite svojej práce a sú ochotní na tom pracovať.

Volajte, píšte: 0917 074 200, hr@rais.sk

HESLO BAZOS: raismimo

Meno:

Milan

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa082 53 Prešov

Videlo:

482 ľudí

Mzda/plat:

1 750 €