Hlavná stránka > Práca > Management > Inzerát č. 168220410

Projektový manažér

- TOP - [20.8. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pracovná ponuka v Banskej Bystrici: Projektový manažér

Živnosť, možnosť aj tpp

Mzda: 1300-1700€/mesačne na TPP

Náplň práce:

- Riadenie a koordinácia projektov výstavby interiérov
- Plánovanie a dohľad nad realizáciou projektov
- Komunikácia s klientami, dodávateľmi a tímom
- Zabezpečenie kvality a dodržiavanie termínov
- samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca:

- vysokoškolské vzdelanie
- skúsenosť v obore stavebníctvo
- zručnosť, komunikácia v slovenskom jazyku, mailová komunikácia v AN jazyku
- znalosť programu Auto Cad výhodou, programy Office podmienka pokročilý
- Chuť pracovať

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0911 605 335

Meno:

Welding Unit s.r.o.

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa974 01 Banská Bystrica

Videlo:

96 ľudí

Mzda/plat:

1 500 €