Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 168220351

Nemecko- Obsluha stroja

- TOP - [20.8. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pozícia- Obsluha stroja- výroba pružín

-Práca sa nachádza v blízkosti Kolína nad Rýnom,
-Práca je vhodná iba pre mužov
-Nástup možný ihneď

Mzda
-2165€ v čistom
-15,99€/hod + príplatky
-Možnosť jednorazového preplatenia cestovného.
-Príplatky za nočnú zmenu, víkend, sviatok podľa Nemeckého zákonníka
-Po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby , automatické zvýšenie mzdy.
-Výplatný termín 21. v mesiaci
-Zálohy možné každý piatok, maximálne do výšky 100€ , prvá záloha je možná po 7 odpracovaných dňoch , posiela sa vždy na účet

Požiadavky na zamestnanca
-Dokončené stredoškolské vzdelanie
-Viacročná skúsenosť na podobnej pozícií
-Ovládanie MS Office (Word, Excel, Power Point) – Profi úroveň
-Manuálna zručnosť
-Technická zručnosť
-Tímový hráč
-Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2

Pracovná doba
-Práca v trojzmennej prevádzke
-Zmeny 6-14, 14-22, 22-6
-Možnosť pracovať nadčas každý deň
-Možnosť pracovať aj v sobotu

Náplň práce-
-Montáž a kompletizácia lietadlovej techniky
- Vykonávanie činnosti v súlade s dielenským príkazom, so zreteľom na špecifikované výrobné pokyny a pokyny na zabezpečenie kvality.
- Postupnosť a vykonávanie činnosti sú z veľkej časti definované a viac ako 80 % pracovných krokov je špecifikovaných.
- Identifikácia a upozorňovanie na: poškodené komponenty, poškodené príslušenstvo stroja
Popis pracovnej pozície
-Obsluha strojov
-Vykonávanie procesov opracovania drôtu na výrobu pružín - programovanie a zápis výsledkov
-Samostatne odstraňovať drobné poruchy
-Zodpovednosť za kvalitu a množstvo
-Podpora pri opravách a údržbe, v prípade potreby aj samostatne podľa plánu údržby
-Kontrola procesov počas prebiehajúcej prevádzky zariadenia
-Dokumentácia údajov o meraní a procesoch (dokumentácia počas výroby - aj v systéme evidencie výroby)
-Dodržiavanie bezpečnostných, environmentálnych a energetických predpisov
-Zodpovednosť za poriadok a čistotu
Výhody a benefity !
-Ubytovanie zabezpečene ZADARMO,
-Doprava do práce zabezpečená ZADARMO,
-Preplatenie cesty až do Nemecka priamo na ubytovanie
-Kompletné oopp, oblečenie ku práci v cene 150€ zadarmo každému zc.
-Zabezpečenie poistenia proti vzniknutej škode pri práci a na pracovisku
-Dovolenka 25 dní v roku.
-Koordinátor na projekte
Doprava do Nemecka a do práce
-Preplatenie lístka na autobus / vlak z vášho mesta priamo do miesta práce.
-Preplatenie phm. V prípade keď doprava je autom. Je potrebný blok z tankovania.
-Preplácanie cesty je jednorazove a je vyplatene po odpracovaní 165hodín
-Doprava z ubytovania je zabezpečená , zadarmo ak odpracujete minimálne 160hodín
-Je možnosť využívať na dopravu aj svoje auto, preplatenie phm. Na dopravu do práce každý mesiac minimálne 50€ +

Meno:

RaM Nábor

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa974 01 Banská Bystrica

Videlo:

144 ľudí

Mzda/plat:

2 900 €