Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 168172018

RAKÚSKO-Tesár/Šalovač/Murár

- TOP - [16.9. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Šalovač/Tesár/Murár/Pozemné práce - Rakúsko
In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebežne počas roka 2024
Mzdové podmienky (brutto)
18,79 EUR/hod.
+ 26,40 diéty/odpracovaný deň + 15,eur príspevok na ubytovanie/odpracovaný deň
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre rakúsku firmu hľadáme tesárov - šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 18,79€ na hodinu brutto ( podľa vášho vzdelania a skúseností). Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 26,40€ + príspevok na ubytovanie vo výške 15€.

Zamestnanecké výhody, benefity
+ 13 a 14 plat v roku
+ 5 týždňov platenej dovolenky

- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Overený zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené uchádzačom (v niektorých prípadoch firmou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Stavebný priemysel

Rakúska spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
murár, tesár
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Vyučený murár, tesár, šalovač alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa na stavbe (A2 min.)
- Prax minimálne 2 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod.
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku, kópiu výučného listu a prípadne fotografie z vašej práce emailom na adresu office@inboxagency.sk

Meno:

Monika Bujňáková

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

149 ľudí

Mzda/plat:

V texte