Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 167989984

Tesár, viazač armatúry

- [6.8. 2024]

Do spoločnosti LiV ELEKTRA, a.s. obsadzujeme miesto tesára, viazača armatúr.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti (jedná sa o kumulatívnu pozíciu):

Tesárske práce
- montáž, údržba a opravy tesárskych konštrukcií,
- vedomosti a zručnosti súvisiace s ručným a strojovým opracovávaním dreva a iných materiálov používaných pri tesárskych prácach,
- posudzovanie stavu a pripravenosť pracoviska,
- navrhovanie a vyberanie pracovných postupov pre tesárske práce všetkých druhov.

Viazač armatúry
- výroba betónových prefabrikátov,
- odlievanie betónu do foriem,
- vyrovnávanie betónu,
- ovládanie strihania a ohýbania betonárskej výstuže,
- zodpovednosť za plnenie predpisov BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- technická zdatnosť, orientácia v projektovej dokumentácii,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť,
- schopnosť efektívne spolupracovať v tíme,
- odolnosť voči stresu,
- ochota vzdelávať sa v odbornej oblasti,

Kvalifikačné požiadavky
- odborná spôsobilosť podľa Vyhl. 508/2009 Zb. aspoň §20 (možnosť získania bezplatnej kvalifikácie v spoločnosti).

Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100€ (+ odmeny, 13. plat); na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a s kandidátom s vyššou úrovňou skúseností bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

Miesto výkonu práce: Slovensko (práca vyžaduje cestovanie)

Všetky informácie na odkaze: https://www.profesia.sk/praca/ppa-controll/O4892994

Meno:

Zuzana Valachová

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa830 00 Bratislava

Videlo:

149 ľudí

Mzda/plat:

V texte