Hlavná stránka > Práca > Práca v domácnosti > Inzerát č. 167974936

Pomocnica v domácnosti -Sint-Martens-Latem- Belgicko

- TOP - [13.8. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

BELGICKO- Sint-Martens-Latem
Nástup: asap , čo najskôr
Plat: 2050 € / mesiac / netto (v čistom)
Letenka / cesta do Belgicka: HRADENÁ
Turnus: minimálne 4 mesiace -dlhodobý turnus
Spôsob spolupráce: pracovná zmluva (belgicka) Odvody sú hradené
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO
Požiadavky: komunikatívna francúzština!!! skúsenosti , referencie , vodičský preukaz
Ubytovanie : zabezpečené -samostatná izba
Pracovná náplň: Klientka vo veku takmer 80 rokov žije sama vo veľkom dome . Má dvoch psov labradora a jedného menšieho . Sú to už staršie psy 12,14 rokov . Pani má zabezpečenú službu na ich venčenie . Pani je v dobrom zdravotnom stave má jedine problémy so zrakom .
Všetky vaše úlohy v domácnosti sú varenie (preferuje francúzsku a taliansku stravu) , upratovanie, nosenie kávy, sprevádzanie pani ku kaderníkovi, lekárovi atď. Počas leta sprevádzanie klientky pri cestovaní .
Pani má zvyčajne raňajky medzi 7:30-8:00 , teplý obed a večer okolo 20:00 ovocie .
2x do týždňa chodí upratovacia služba .

Meno:

Best Job

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

323 ľudí

Mzda/plat:

2 050 €