Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 167959998

Merchandiser - doplňovač tovaru Orava

- [6.8. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Merchandiser | Dokladač Tovaru pre NESTLÉ (Orava)
Sales House SK s. r. o.
Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru -živnosť
Termín nástupu
1.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
922 - 1 022 EUR/mesiac
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kďe?

Námestovo, Trstená, Tvrdošín, Zuberec, Liesek, Nižná a Rabča
Čo bude obsahom tvojej práce?

Staneš sa súčasťou tímu, ktorý sastará o vystavené produktyna predajnej ploche.
Vďaka tvojej práci nájdu zákazníci vždydostatok tovaru v regáloch.
Tvojou úlohou budedokladanie tovaru podľa stanovených štandardov.
Tak isto sa postaráš osledovanie expirácií, výpadkov, rotáciu výrobkov, správne cenovky.
Pri každej návšteve zaznamenáš správne informáciea uložíš aktuálne fotky do našej aplikácie.
Ako si ťa predstavujeme?

Máš živnostenský list,vodičský preukaz sk.B a vlastné auto.
Na prevádzkach sa budeš pohybovať v pondelok-piatok, preferujeme dlhodobú spoluprácu.
Pokiaľ máš skúsenosti v oblasti merchandisingu, iba dobre.
Poctivosť, zodpovednosť a spoľahlivosť k tebe prirodzene patrí.
Vieš pracovať ako samostatná jednotkaa zároveň si aj tímový hráč.
Nerobí ti problém kvalitne a včas vyplniť informácie o návšteve z predajne do našej aplikácie.
Zamestnanecké výhody, benefity

Prečo s nami?

Už dnes sa na teba teší tvoja area manažérka, na ktorú sa budeš môcť kedykoľvek obrátiť.
Podelí sa s tebou o svoje know-how a pomôže ti uspieť.
Sme rodinná firma so všetkým, čo k tomu patrí, na trhu fungujeme 30 rokov.
Zakládáme si na tom, že platíme vždy na čas a chováme sa k ľuďom férovo a ľudsky.
Dostaneš fixnú odmenu 922 EUR/mesiac + bonus 300 EUR/kvartál + príspevok na PHM.
Počas roku si budeš môcť vybrať 20 dní voľna.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.9.2024 (ostáva ešte 55 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Kontaktná osoba: alena.simova@saleshouse.eu

Meno:

Alena SIMOVA

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa962 31 Zvolen

Videlo:

589 ľudí

Mzda/plat:

V texte