Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 167688234

Novo otvorená kaviareň v Trenčíne hľadá šikovného barmana

- [29.7. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Pracovná pozícia: Barman / Barista/ Čašník

Miesto výkonu práce: Trenčín - zámostie

Popis práce:
Novo otvorená kaviareň v Trenčíne hľadá šikovného barmana/ baristu/ čašníka, ktorý miluje prácu s kávou a nápojmi. Ak máte záujem o prácu v príjemnom prostredí a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu, hľadáme práve vás!

Náplň práce:
- Príprava a servírovanie kávy a iných alko a nealko nápojov
- Vytváranie kávových špecialít a nápojových kreácií
- Obsluha zákazníkov s úsmevom a profesionálnym prístupom
- Udržiavanie čistoty a poriadku v pracovnom prostredí
- Práca s pokladňou a zodpovednosť za hotovosť

Požiadavky:
- Skúsenosti s prácou barmana alebo baristu (výhodou, ale nie podmienkou)
- Základné znalosti o káve a príprave nápojov
- Vynikajúce komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a tímová spolupráca
- Ochota učiť sa a zlepšovať sa

Ponúkame:
- Prácu v dynamickom a priateľskom kolektíve
- Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania v oblasti kávy
- Flexibilný pracovný čas
- Zľavy na produkty našej kaviarne
- Príjemné pracovné prostredie mimo centra Trenčína - zámostie

Ak máte vášeň pre kávu a chcete sa pripojiť k nášmu tímu, pošlite nám svoj životopis a krátky motivačný list.

Tešíme sa na spoluprácu!

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pomôžte nám vytvárať nezabudnuteľné zážitky pre našich zákazníkov!

Nástup: 1.9.2024
Mzda: od 6€/hod.

Ako sa prihlásiť: Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na bloom.coffee.bar.sk@gmail.com alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0949 306 616. Radi sa s Vami stretneme a preberieme všetky detaily.

Meno:

Veronika

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa911 05 Trenčín

Videlo:

319 ľudí

Mzda/plat:

6 €