Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 166748011

Skladník / Šofér

- [2.7. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

PONUKA PRÁCE - SKLADNÍK / ŠOFÉR
Hľadáme skladníka / šoféra do skladu s profesionálnym vianočným osvetlením v Nitre.
NÁSTUP OD 1.8.2024

Hlavná pracovná náplň:
Príprava objednávok na expedíciu
balenie tovaru
plánovanie trasy na mapy.cz
Príležitostný rozvoz tovaru SR,CZ,HU ( vodičský preukaz sk. B )
inventúra skladu
Udržiavanie poriadku na pracovisku

Pracovný čas a mzdové podmienky:
40 hodín / pracovný týždeň
pondelok až piatok od 8:00 do 16:30
prestávka na obed 30 - 60 minút
nadčasy počas sezóny ( September - December )
Komfortná pracovná náplň
Mzda: od 1000 EUR / netto / mesiac
stravné 4,20 EUR / deň

Zamestnanecké výhody, benefity:
Zmluva na dobu neurčitú
Zaškolenie skúsenými a ochotnými kolegami
Firemné pracovné oblečenie (hradí zamestnávateľ)
Možnosť kariérneho rastu
Priateľský kolektív
Pravidelné tímové aktivity
Možnosť bezplatného parkovania

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
vzdelanie: stredoškolské s maturitou a vyššie
Oprávnenie na vysokozdvižný vozík (Výhoda – nie je podmienkou)
schopnosť šoférovať dodávku ( vodičský preukaz sk. B )
Bezpečná manipulácia s tovarom
Prístup orientovaný na spokojného zákazníka
Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup
Efektívna komunikácia a práca s časom
Príjemné vystupovanie

Stručná charakteristika spoločnosti:
Sme dynamická spoločnosť ktorá sa špecializuje na predaj a inštaláciu profesionálneho vianočného osvetlenie pre mestá a obce. Aktuálne pôsobíme na Slovenskom, Maďarskom a Českom trhu. Naša centrála a sklad sa nachádza v Nitre na Bratislavskej ulici.

Počet zamestnancov: 10-19 zamestnancov

Životopisy posielajte na matej.schnierer@gmail.com
viac info o našej spoločnosti: www.schniererlighting.eu

Meno:

Matej

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa949 01 Nitra

Videlo:

199 ľudí

Mzda/plat:

V texte