Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 166736190

Hľadáme 2x údržbári/elektrikári, Nemecko

- [2.7. 2024]

Naša firma ponúka voľné pracovné pozície 2x údržbári/elektrikári v Nemecku.

Náplň práce:
údržba KUKA robotov
vykonávanie všetkých úloh údržby, ktoré sa vyskytujú na zmenách
opravárenské a údržbárske práce na robotoch KUKA pri vstrekovaní plastov
realizácia CIP a optimalizačných projektov
účasť na vývoji a implementácii štandardov údržby
spolupráca s odbornými výrobnými oddeleniami.
Mesto: Thüringen, Nemecko
Nástup: Dohodou
Pracovná doba: 56-60 hodín/týždeň
Cena: od 26€/hod

Požiadavky:
-auto
-otvorená živnosť min. 2 mesiace
-prax v odbore
-NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni

Čo ponúkame:

-stabilnú prácu v renovovanej firme
-možnosť profesionálneho rastu a rozvoj
-príjemné pracovné prostredie

Viac informácií na :
Telefón:+421 949 480 396
Email: personalne@asaz.sk

Meno:

ASAZ s.r.o

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

35 ľudí

Mzda/plat:

V texte