Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 166600317

Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm

- TOP - [4.7. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 1
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 2
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 3
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 4
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 5
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 6
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 7
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 8
Hladame - pripravárov/ ohýbačov: rúrky 6 / 12 mm - 9

Firma JUT- AMP s.r.o. prijme jednotlivcov aj 5 - členné partie pripravárov/ ohýbačov pre malé rúrky 6 / 12 mm systém PARKER / SWAGELOk na živnosť/ zamestnanie . Výhodou je pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, vedúceho na pracovisku, avšak nie je podmienkou !
Pracuje sa okolo 50/60h týždenné.

Zhotovenie prace

• NEMECKO, BELGICKO, HOLANDSKO, FRANCUZKO.
• Firma platí ubytovanie, PHM , jazdi sa na firemných autách alebo podľa dohody.

Náplň práce
• Prace sa vykonávajú v rafinériách a chemických závodoch
3-4 týždne v práci 1 týždeň doma, podlá dohody.

Požiadavky
• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
• Platne certifikáty - vieme všetky aj vybaviť.
• Manuálna zručnosť - skúsenosti v oblasti.
• Znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka (Nie je podmienkou )
Postupný kariérny rast. Prvé zvyšovanie platu do 3 mesiacov.
Mzda 3000 - 5000 Individuálna dohoda.
Zmluvy a objednávky sú samozrejmosťou + dohoda o splatnosti.
Budeme sa tešiť na vzájomnú spoluprácu a dosiahnutiu vzájomnej spokojnosti a dlhodobej spolupráce.
Volať kedykoľvek od 7:00 do 18:00
Nástup možný ihneď
Inzerát platí do zmazania. +421 948 718 589​

Zamestnanecké výhody, benefity
• Firma platí ubytovanie, náklady na prepravu , jazdi sa na firemných autách.
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, pripadne sú vecou dohody.
• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
• Korektne jednanie.
• Pravidelne vyplácanie penazi podľa splatnosti je samozrejmosť !!! Firma garantuje peniaze včas.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Zvárač alebo mechanik, pripravar.

Poprosim posielať životopisy na E-mail : peter.jurcak@jut.sk
Poprípade nás kontaktujte na tel.č: +421948718589

Ďakujeme

Meno:

Peter

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa029 63 Námestovo

Videlo:

680 ľudí

Mzda/plat:

4 000 €