Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 166562268

Montážny robotník / Vodič VZV - mzda až € 1.630 čistého

- [27.6. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Prijmeme „Montážnych robotníkov a Vodičov VZV“ mzda až € 1.630,- čistého vr. prémií a diét. Ubytovanie zadarmo!

ŽÁDNÉ POHOVORY ANI TESTY! ROVNOU VÁM ZAJISTÍME NÁSTUP DO PRÁCE, KTERÝ BUDE 6.8.2024.

TAK NEVÁHEJTE, MÁME OMEZENÝ POČET MÍST, KDO DŘÍVE PŘÍJDE, TEN DŘÍVE PRACUJE

Nabízíme:
• Měsíční mzdu od 30.700,- Kč do 35.400,- Kč čistého vč. diet a prémií za fond pracovní doby
• Měsíční mzdu od 35.500,- Kč do 41.400,- Kč čistého vč. diet a prémií při odpracování 200h
• Měsíční osobní ohodnocení až 2.087,- Kč
• Prémie za docházku až 2.000,- Kč
• Prémie za kvalitu práce až 2.000,- Kč
• Denní diety ve výši 333,- Kč
• Příplatek za odpolední směny 25,- Kč
• Ubytování zdarma
• 25 dní dovolené
• Dvousměnný nebo třísměnný provoz
• Možnost týdenních záloh
• Možnost práce přesčas
• Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
• Hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce
• Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!

Montážní dělník chladící techniky
Pracovní náplň:
• Výroba chladírenské techniky (lednice, mrazáky)
• Práce s ručním nářadím
Požadujeme:
• Praxi ve výrobě nebo technické vzdělání
• Profesní životopis
• Dobrý zrak
• Manuální zručnost

Řidič VZV
• Manipulace s výrobky ve výrobě nebo skladu
• Řidič VZV
Požadujeme:
• Praxe s VZV podmínkou
• Průkaz VZV - nemusí být platný
• Praxe ve skladu se čtečkou výhodou

Místo výkonu práce okr. Český Krumlov
Nástup do práce na začátku srpna.

Meno:

Eva Žilavá

Telefón:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Česká republika

Videlo:

52 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi