Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 166234025

Skladník/vodič na dodávke do 3,5 tony,rozvoz obalov a hygien

- TOP - [28.6. 2024]

Do našej prevádzky World Gastro & Office v Rimavskej Sobote hľadáme skladníka / šoféra na TPP s nástupom ihneď. V prípade záujmu prosím poslať životopis na mail OBJ.RS@WGO.SK Naša spoločnosť s dobrým kolektívom, je zameraná na predaj hygienického tovaru, spotrebného a obalového materiálu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Pomoc pri vychystávaní objednávok na rozvoz.
- Rozvoz pripravených objednávok klientom.
- Ak nie sú rozvozy tak celý deň práca v sklade.
- Nakládky a vykládky tovaru u zákazníka
- Prijímanie reklamovaného tovaru
- Práca s hotovosťou a terminálom

Zamestnanecké výhody, benefity:
- jazdí sa na služobných autách
- asistenčná služba je samozrejmosťou
- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá má históriu a viac prevádzok na SR
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- dobrý kolektív
- zamestnanecké nákupy za zvýhodnené ceny
- firemné akcie (team building, večierky)

Našu spoločnosť Worldoffice s.r.o., ktorá bola založená v roku 2011, už dnes tvoria 4 predajne na území Slovenska. WorldOffice je profesionálnou, modernou a dynamickou spoločnosťou s cieľom poskytovať kvalitné služby pre našich klientov. Sme pre klienta stabilným a dlhodobým partnerom.

Sieť predajní WorldOffice kladie veľký dôraz na maximálnu spokojnosť klienta. Vzhľadom na individuálnosť požiadaviek našich zákazníkov, pristupujeme ku každému osobitne s prihliadnutím na jeho konkrétne požiadavky.

Mzda uvedená brutto nástup.

Meno:

Diana Iždinská

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa979 01 Rimavská Sobota

Videlo:

468 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €