Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 166068133

ČAŠNÍK/ČKA V LAPONSKU (FÍNSKO) - NÁSTUP 11/2024

- TOP - [1.7. 2024]

Pre renomovanú fínsku sieť 22 hotelov a hotelových reštaurácií v mestách a lyžiarských strediskách aktuálne
hľadáme skúsených čašníkov a čašníčky, na samostatnú prácu v reštauráciach v Laponsku:.

Náplňou práce čašníčky je hlavne:
• Príprava stolov pre hostí
• Prijímanie objednávok od hostí
• Servírovanie jedál a nápojov
• Práca s hotovosťou / platobným terminálom
• Práca na všetky zmeny, napr. raňajky, obedy, večere, à la carte, bufet atď. (závisí od reštaurácie/hotela)
• Byť schopný jasne definovať štandardy produktivity s požiadavkami na kvalitu a metódami potrebnými na
ich získanie

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu
Ide o prácu na zimnú sezónu s nástupom v mesiaci November 2024 a trvaním minimálne 5 mesiacov – cca do
polovice Apríla 2025. Garantovaný minimálny pracovný čas je 8 hodín denne / 40 hodín týždenne.

Miesto práce:
Fínsko - viacero miest a lyžiarských stredísk v Laponsku

Termín nástupu: 15.11.2024

Ponúkaná mzda:
Prax 0 – 2 roky – 2066€ (12,99)
Prax 2 – 5 rokov – 2123€ (13,35)
Prax 5 – 10 rokov – 2187€ (13,75)
Prax nad 10 rokov – 2268€ (14,26)
Príplatok za večernú zmenu 18:00 – 24:00 – je 1,33€ / hod
Príplatok za nočnú zmenu 24:00 - 06:00 – je 2,25€ / hod
Príplatky sú v nedeľu a štátny sviatok dvojnásobné +100%
Mzda je hradená každé 2 týždne alebo mesačne v závislosti od hotela

Požiadavky na zamestnanca
- Prax ako čašník/čka minimálne 2 rokoy
- Schopnosť pracovať v rušnom prostredí reštaurácie
- Dobrá fyzická a psychická kondícia
- Potreba prejsť testom hygieny (v angličtine - certifikát 60€)
- Minimálne plynulá komunikatívna úroveň anglického jazyka B2 – C1 (iný jazyk RU, DE, FI – výhodou)

Ubytovanie a stravovanie:
Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca vo vzdialenosti 0 – 5 km od miesta práce. Nákom
je mesačne od 200 – 350€ / mesiac (priemerne cca 280€)

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku s fotografiou na adresu
info@inboxagency.sk a do predmetu mailu napíšte ČAŠNÍK/ČKA – LAPONSKO - FÍNSKO. Uchádzačov, ktorí
splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. V prípade otázok nás môžete kontaktovať
aj telefonicky na +421 908 63 44 71.

Meno:

In Box Agency, s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

126 ľudí

Mzda/plat:

V texte