Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 166032627

Informátor - údržbár

- TOP - [30.6. 2024]

Informácie pre uchádzača pracovnú pozíciu: INFORMÁTOR - ÚDRŽBÁR

Základná zložka mzdy (v čistom): 850,-€/mesiac + stravné lístky (120,-€)

Dátum nástupu: dohodou.

Pracovný pomer: na dobu neurčitú.
Skúšobná doba: 3 mesiace.

Náplň (druh) práce:
- denná údržba čistoty v priemyselnom areáli, drobné opravy,
- nahlasovanie a oznamovanie výpadkov energií, požiarov, krádeží, porúch a pod.
- kontrola a evidencia vstupu a výstupu osôb a motorových vozidiel z/do objektu spoločnosti (areál),
- kontrola a evidencia parkovania motorových vozidiel v areáli,
- zabraňovanie vstupu nepovolaným osobám a nepovolenému prejazdu a parkovaniu vozidiel,
- kontrola dodržiavania poriadku nájomcami v areáli,
- obchôdzky areálu a vnútorných priestorov,
- kosenie trávy (leto) - práca s krovinorezom, odhŕňanie snehu (zima)na chodníkoch a na vstupoch do budov.

Pracovné podmienky: dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca: áno
Pracovný čas: od 7:00h., do 19:00h.; od 19:00h. do 7:00h.

Požadované vzdelanie:
• Nižšie stredné odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky (podmienka) : bez zdravotných obmedzení !!!

Vodičské oprávnenie (podmienka): skupina B !!!

Dĺžka praxe:
bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné a fyzické predpoklady:
•fyzická zdatnosť – BEZ ZDRAVOTNÝCH OBMEDZENÍ !!!
•komunikatívnosť,
•iniciatívnosť,
•pozornosť,
•precíznosť (presnosť)
•spoľahlivosť.

Zamestnávateľ:
SIS – spoločnosť s ručením obmedzením Rožňava, Jazerná 1, 04012 Košice
ŽIVOTOPIS POSIELAJTE NA E-MAIL: leg.sissro@gmail.com

V životopise, alebo v odpovedi na tento inzerát prosím uveďte nasledovný súhlas:

Súhlasím, aby spoločnosť SIS – spoločnosť s ručením obmedzeným Rožňava, Jazerná 1, 04012 Košice (ďalej aj ako „Zamestnávateľ“) spracoval moje osobné údaje uvedené v životopise, ako reakcii na pracovnú ponuku: informátor – údržbár, a v jej prílohách. Účelom spracovania je výberové konanie u Zamestnávateľa na výber vhodného pracovníka na zverejnenú pracovnú ponuku ako aj na iné pracovné pozície obsadzované Zamestnávateľom počas 1 roka. Tento súhlas udeľujem na dobu 1 roka. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám ani nebudú prenášané do tretích krajín. Právnym základom spracovania údajov je súhlas. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na adrese Zamestnávateľa.

Meno:

Legárd

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa040 12 Košice

Videlo:

607 ľudí

Mzda/plat:

850 €