Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 165943328

Údržbár/správca ubytovacieho zariadenia Smolenice

- [10.6. 2024]

Pre ubytovacie zariadenie v Smoleniciach hľadáme šikovného samostatného údržbára/správcu.

Náplň práce:
- maliarsko-natieračské práce, vysprávky stien
- odstraňovanie drobných porúch, oprava a výmena poškodených častí vybavenia (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky)
-údržba zelene a udržiavanie čistoty a poriadku v areáli ubytovacieho zariadenia
-bezodkladné riešenie vzniknutých problémov súvisiacich s ubytovacím zariadením a ich hlásenie kompetentným osobám
-Pravidelné reportovanie nadriadenému

Zamestnanecké benefity:
-Flexibilný pracovný čas

Pracovný pomer:
TPP, Živnosť, Brigáda

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Osobnostné predpoklady:
-Samostatnosť, chuť k práci
-Manuálna zručnosť

Ostatné znalosti:
-Základná znalosť ovládania PC a internetu (email, excel, word)
-Vodičský preukaz B

Ponúkaný plat: 1200-1500€

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú predpoklady na uvedenú pozíciu. Prosíme zaslať životopis na garnisolmus@gmail.com

Meno:

Katarína

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa919 04 Trnava

Videlo:

277 ľudí

Mzda/plat:

1 200 €