Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 165937230

Príjmeme vodiča kamionu - MKD v EU 80€/deň

- [10.6. 2024]

Naša spoločnosť hľadá vodičov MKD na prácu z SK do DE a späť – zabezpečíme každý druhý víkend doma a garantujeme vodičom s ADR preukazom 80€ a bez ADR preukazu 75eur na deň. Sme stabilná dopravná spoločnosť B.T Transport, s dlhoročnou praxou a pôsobením na európskom trhu, snažíme sa i naďalej poskytovať naše služby v najlepšej kvalite. Neváhajte a pridajte sa ku nám.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vodič v MKD v rámci krajín EÚ a Škandinávie
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo (plachtové návesové súpravy)
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami/online
- turnusy od 3+1
Zamestnanecké výhody, benefity
- výkonostné príplatky
- ADR bonusy
- vernostné bonusy
- nový vozový park SCANIA, VOLVO, MERCEDES, DAF
- dispečerská a technická podpora 24/7
- firemný mobilný telefón
- servisné strediská
- flexibilné rozloženie pracovných turnusov
- zabezpečíme každý druhý víkend doma
-preferujeme prepravy SK - EU a späť
- pravidelné školenia vodičov a zvyšovanie kvalifikácie
- komunikácia v Slovenčine
- finančná istota
- možnosť pridelenia vlastného vozidla
- možnosť flotilového poistenia zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
Informácie o výberovom konaní:
POSKYTNEME:
• profesionálne zaškolenie na typ vozidla
• pravidelný nadštandardný príjem
• možnosť jazdiť v dvojosádke na pravidelných linkách
• striedanie na náklady spoločnosti
• proces neustáleho zlepšovania Vašich profesionálnych schopností
• profesionálny prístup disponentov a technikov
• parkovanie osobných vozidiel na zabezpečených parkoviskách v areáli firmy
ZAISTÍME:
• školenia BOZP
• kvalifikačná karta
• psycho testy
• ADR školenie
UHRADÍME :
• vstupnú lekársku prehliadku
• ADR preukaz
POŽADUJEME :
• schopnosť komunikovať
• znalosť 561/2006, minimálne technické znalosti
• profesionálny a slušný prístup
• zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
B, C, E
Počet rokov praxe
0,5r
Pozícia je vhodná pre absolventa
Nie
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- ADR preukaz výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
Miesto práce
Slovensko, Banskobystrický kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Meno:

B.T.Transport s.r.o.

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa960 01 Zvolen

Videlo:

606 ľudí

Mzda/plat:

2 480 €