Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 164802363

Plánovač výroby - disponent/Nákupca

- [10.5. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- nákup materiálu , vystavovanie objednávok na základe potrieb výroby/ dispozície v informačnom systéme spoločnosti,
- komunikácia s dodávateľmi, kontrola dodržiavania termínov,
- zodpovednosť za stav nakupovaného materiálu na sklade v požadovanom množstve v rámci pridelených dodávateľov,
- spolupráca s technickým oddelením pri príprave vzoriek,
- podpora technického oddelenia v rámci získavania cenových ponúk na nové projekty od zverených dodávateľov,
- starostlivosť o pridelený okruh zákazníkov, spracovanie zákazníckych objednávok,
- disponovanie nákupného materiálu,
- tvorba plánu výroby, určovanie priorít podľa požiadaviek zákazníka a dostupnosti materiálu
- odhlasovanie výrobných príkazov.
Zamestnanecké výhody, benefity
- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti so sídlom v Nemecku,
- mesačné odmeny,
- mesačný príspevok na nápoje do automatov,
- valorizácia mzdy,
- príspevky za odpracované roky,
- príspevky pri životných jubileách,
- finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,10€,
- príjemný mladý kolektív.
Informácie o výberovom konaní
Životopis posielajte na nižšie uvedený e-mail.
Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba vybratých uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
nákup, logistika
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax na uvedenej pozícii min. 2 roky,
- zodpovedný, pozitívny prístup k práci,
- spoľahlivosť, flexibilita
- znalosť systému ProAlpha príp. podobného systému výhodou,
- podmienkou je anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o. vznikla v roku 2003. Od roku 2009 je súčasťou koncernu Prettl Group. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov a montáž riadiacich elektroskríň pre rôzne odvetvia.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke http://www.prettl.com
Počet zamestnancov
150-199 zamestnancov
Kontakt
Kontaktná osoba: Lucia Benechová
Tel.: +421902 425 381
E-mail: lucia.benechova@prettl.com

Meno:

Lucia

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa916 25 Nové Mesto n.Váhom

Videlo:

85 ľudí

Mzda/plat:

1 600 €