Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 164761227

Priemyselné inštalácie v Nemecku. Ponuka pre 2 elektrikárov.

- TOP - [20.5. 2024]

Ponuka na priemyselné inštalácie v Nemecku. Práca pre 2 elektrikárov SZČO s vyhláškou a nemčinou. Prípadne jeden nemčinár a jeden angličtinár.

Náplň práce:
Priemyselné inštalácie. Montáž káblových žľabov, kladenie káblov, výmena rozvodových skríň a motorov, pripájanie káblov do rozvodových skríň, zapájanie do motorov, ťahanie a zapájanie optických káblov, bežné elektroinštalačné práce (zásuvky, svetlá). V prípade spokojnosti je predpoklad spolupráce na 1 rok.
Práca na živnosť. Robí sa 50-55 hod. týždenne.

Turnusy podľa dohody 3+1 alebo 4+1.

Sadzba: 21 - 24€/hod. (závisí od skúseností a úrovne nemčiny).
Ubytovanie bude zabezpečené a preplatené v plnej výške.

Mesto: WUPPERTAL, Nemecko
Nástup: 1.7.2024

Požiadavky:
- prax minimálne 2 roky s bytovými aj priemyselnými elektroinštaláciami.
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- nemčina u oboch z partie, prípadne jeden nemčina a druhý angličtina
- základné elektrikárske náradie, prilba, vŕtačka, flexka, uťahovačka,

Fakturácia 14/17.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na info@gama-monteure.sk alebo nám zavolajte na číslo 0911 891 417.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným spolupracovníkom.

Meno:

Mihalová

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

142 ľudí

Mzda/plat:

23 €