Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 164694345

Prešovská Odťahovka 24 hľadá nového kolegu VP sk.B

- [7.5. 2024]

Prešovská Odťahovka 24 príjme do svojho kolektívu nového kolegu, ktorý má chuť pracovať.
Náplň práce: odťah nepojazdných a havarovaných vozidiel / asistenčná služba
Požiadavky: vodičský preukaz sk. B (výhoda: B+E), zodpovedný prístup k práci a k zverenému vozidlu, komunikačné schopnosti, práca s ľuďmi v krízových situáciách, nevyhnutné základné mechanické zručnosti a technické zmýšľanie.
PODMIENKA: zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť a bydlisko priamo v PO kvôli času príjazdu ku klientovi.
Mzda: garantovaná spodná hranica fixnej zložky, plus motivačné prémie závislé na samostatnosti a výkone.
Pracovná doba: prioritne hľadáme kolegu na pohotovostnú službu noc a víkend 2tyzdne v mesiaci. Počas pohotovosti si doma, na výjazd ideš iba v prípade potreby.
Pracovný pomer: dohoda / živnosť / pracovná zmluva
Nástup: ASAP

Taktiež máme jedno voľné pracovné miesto počas pracovného dňa, ako asistencia k dopravným nehodám. Tu sa jedná o adiministratívnu prácu v teréne. Vhodné aj pre pohotovostného odťahovkára, ale nie je podmienkou.

Mzda: podľa toho či iba pohotovostný odťahovkár, alebo aj práca na asistencii cez deň, upresnené pri pohovore. V prípade oboch úloh cca 1200-1400 v čistom, horný strop nie je zafixovaný (bude závisieť od výkonu)

Ak máš záujem pracovať v stabilnej firme s pevným výplatným termínom bez omeškaní, čerpať naše zamestnanecké výhody a si presvedčený o tom, že by si bol pre nás prínosom a takáto práca by ťa bavila a napĺňala, neváhaj poslať svoj životopis aj s motivačným listom, prečo by sme si mali vybrať práve teba, v čom si lepší od ostatných na info@kosickaodtahovka.sk Predmet spravy: odťahovka Prešov alebo asistenčka Prešov, alebo odťahovka a asistenčka Prešov
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Na číslo pri inzeráte nevolať, je to dispečing!

Meno:

PO24

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa080 01 Prešov

Videlo:

904 ľudí

Mzda/plat:

V texte