Hlavná stránka > Práca > Ostatné > Inzerát č. 164492099

Závodná kuchyňa hľadá skúseného kuchára s chuťou na nové výz

- TOP - [9.5. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Miesto práce
Bistro Bagsey, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky
1 200 EUR/mesiac
plus bonusy a príplatky
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavať hygienické, bezpečnostné a požiarne predpisy
Dodržiavať zásady predpísaného pracovného oblečenia
Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Zaisťovať pravidelné sanitárne upratovanie a dodržiava stálu čistotu na pracovisku
dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok
​práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná) od pondelka do piatka​
Zamestnanecké výhody, benefity
Môžeš pracovať v stabilnej gastronomickej spoločnosti, ktorá má celoročnú prevádzku.
Budeš mať pravidelné možnosti na vzdelávanie, aby si sa mohol/la stále zlepšovať v kuchyni.
Môžeš využívať zamestnanecké výhody a benefity, ktoré ti pomôžu ušetriť peniaze a zlepšiť tvoj životný štýl.
Budeš mať zabezpečené stravovanie, takže sa nemusíš starať o jedlo na pracovisku.
Dostaneš priplatok za cestovanie, aby si nemusel/a platiť za cestu do práce z vlastného vrecka.
Môžeš sa stať súčasťou tímu šikovných kuchárov, ktorí majú radi svoju prácu a chcú sa neustále zlepšovať.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vyučenie v odbore je požiadavkou.
Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou.
Požiadavkou je odborná spôsobilosť.
Požiadavkou je platný zdravotný preukaz.
Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť sú kľúčové.
Schopnosť tímovej práce sa očakáva.
Organizačné a riadiace schopnosti sú výhodou.
Príjemné vystupovanie je dôležité.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Prevádzka, ktorá sa zameriava na sortovanie a balenie spojovacieho materiálu a gastronómiu.

Meno:

Erik Milo

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa900 55 Malacky

Videlo:

139 ľudí

Mzda/plat:

1 200 €