Hlavná stránka > Práca > Chémia a potravinárstvo > Inzerát č. 164491015

PEKÁR/PEKÁRKA jemného pečiva

- [2.5. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Do nášho tímu hľadáme
šikovného kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu :

- miesto výkonu práce BÁNOV

Náplň práce :
- Pečenie jemného pečiva
- Obsluha pekárenských zariadení
- Príprava výrobkov na pečenie
- Evidencia výrobkov
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca :
- Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárskej výrobe
- Chuť do práce a ochota učiť sa nové veci
- Na pracovnú pozíciu zaškolíme, zaučíme
- Zodpovedný prístup k práci a povinnostiam
- Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- Mzda dohodou, pri osobnom pohovore
- Pre uvedenú pozíciu je potrebné zaslať životopis na mail: stanko@pekarne.sk
- Pre bližšie informácie prosím volať +421 910 734 010

Meno:

Andrej Stanko

Telefón:

910... zobraz číslo

Lokalita:Mapa941 01 Nové Zámky

Videlo:

154 ľudí

Mzda/plat:

V texte