Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 164426509

Kuchár | Taliansko

- [30.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Podmienky:
- mesačný plat od 1900 EUR netto (v čistom) vrátane diét (mzda sa môže líšiť v závislosti od pracovného
zaradenia, jazykových znalostí a iných náležitostí)
- štandardný pracovný fond 48 hodín týždenne
- hradené nadčasy
- bezplatné ubytovanie a strava
- nástupy po 20.04.2024 (sezóna trvá približne do 30.09.2024)

Náplň práce:
- dodržiavanie pokynov šéfkuchára,
- príprava a servírovanie teplých a studených jedál,

Miesto výkonu práce:
- hotely a hotelové siete na severe Talianska (Bibione, Lignano, Jesolo a okolie)

Práca a pracovná zmluva:
- pracovná zmluva na dobu určitú
- slovenská pracovná zmluva

Požiadavky:
- prax v obore (na pozícii kuchár)
- skúsenosti s talianskou kuchyňou
- znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka ako angličtina, taliančina, alebo nemčina
- potravinársky preukaz

Doplňujúce informácie:
- celý postup pre uchádzačov nájdete na nasledovnom odkaze: www.agre.sk/postup
- organizácia dopravy a poistenie (za poplatok podľa cenníku www.agre.sk/cennik )

Ďalšie inzerované pozície:
Pomocný čašník - www.agre.sk/pomocny-casnik
Čašník - www.agre.sk/casnik
Barman - www.agre.sk/barman
Pomocný kuchár - www.agre.sk/pomocny-kuchar
Kuchár - www.agre.sk/kuchar
Chyžná - www.agre.sk/chyzna
Umývač riadu - www.agre.sk/umyvac-riadu
Údržbár - www.agre.sk/udrzbar

Meno:

Martin Václav

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa123 45 Zahraničie

Videlo:

27 ľudí

Mzda/plat:

2 580 €