Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 164280613

Prijmeme študenta VŠ na administratívnu výpomoc

- [26.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Dobrý deň,

do našej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom spotrebného nonfoodového tovaru do segmentu HORECA (Hotely, Reštaurácie, Kaviarne) hľadáme na skladovo-administratívnu výpomoc - ideálne študenta/študentku vysokej školy. Potrebná aj práca na mieste - Košice.

-Informácie:

-Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Vybavovanie prijatých objednávok
• Komunikácia so zákazníkmi - emaily a telefón
• Práca s ekonomicko-skladovým software-om POHODA a vytváranie potrebných dokumentov pre vybavenie objednávok
• Práca s e-shopom a vybavovanie prijatých objednávok cez tento kanál
• Príprava a balenie prijatých objednávok
• Príprava objednávok pre zaslanie kuriérom
• Hľadanie nových spôsobov predaja - propagácie - komunikácia s marketingom/obchodným zástupcom

-Zamestnanecké výhody, benefity
(po dohode a rozsahu pracovných povinností)

• čiastočne aj práca z domu
• flexibilný pracovný čas
• po dohode - služobný telefón/notebook
• po dohode - služobný automobil
• školenia - možnosť osobného rastu
• možnosť postupu na TPP
• výrobky za zamestnanecké ceny

-Požiadavky na zamestnanca:

• stredoškolské bez maturity
• stredoškolské s maturitou
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa
(práca vhodná pre študenta VŠ)

-Ostatné znalosti
• Microsoft Word - Pokročilý
• Microsoft Excel - Pokročilý
• Microsoft PowerPoint - Pokročilý
• POHODA - mierne pokročilý (možnosť zaučenia)

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Anglický jazyk - B1,B2 - dobrá znalosť jazyka veľkou výhodou
Maďarský jazyk - dobrá znalosť jazyka veľkou výhodou

Vodičský preukaz
B - veľkou výhodou aktívne šoférovanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Samostatnosť.
• Orientácia na zákazníka.
• Príjemné komunikačné vystupovanie.
• Húževnatosť, schopnosť vynájsť sa.
• Flexibilita, kreativita.

O nás:

Venujeme sa predaju spotrebného nie-potravinového tovaru do segmentu HORECA. Našimi primárnymi zákazníkmi teda sú reštaurácie, hotely a kaviarne. Mimo to spolupracujeme aj s rôznymi administratívnymi budovami, školami, nemocnicami a inými verejnými budovami. Pre týchto zákazníkov zabezpečujeme predaj obalových materiálov, čistiacich prostriedkov, upratovacích pomôcok, kancelárskych potrieb, papierovej hygieny atď. Pre hotely máme v ponuke širokú škálu hotelových produktov od drogérie po textílie.
Mimo klasických produktov sa špecializujeme na výrobu brandovaných produktov s potlačou loga reštaurácii.

MZDOVÉ OHODNOTENIE

• Pre študenta VŠ je stanovený základný plat 386€ v čistom za odpracovaných 80 hodín mesačne.
• Po dohode je možné odpracovať aj vyšší počet hodín.

Svoje ponuky posielajte na náš email: info@naturstraws.com

Meno:

Tomáš

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa040 01 Košice

Videlo:

186 ľudí

Mzda/plat:

400 €