Hlavná stránka > Práca > Chémia a potravinárstvo > Inzerát č. 164249234

Mäsiar, vykosťovač, Gbely

- [25.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Hľadáme vyučeného mäsiara do mäsovýroby Pochyba, Gbely.

Náplň práce:
- vykosťovanie bravčového a hovädzieho mäsa na stole,
- úprava mäsa pre výrobu a expedíciu,
- krájanie, mletie, príprava suroviny pre výrobu a obchod,
- pomáha pri obslužných činností počas výroby,
- stará sa o očistu pracoviska, pracovných prostriedkov a osobnú hygienu,
- je povinný aktívne sa zúčastňovať na operatívnom fungovaní strediska.

Požiadavky na uchádzača:
- požadovaný stupeň vzdelania: nižšie stredné odborné vzdelanie,
stredné odborné vzdelanie
- prax: výhodou
- všeobecná spôsobilosť: fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca štyri dni v týždni v malom kolektíve,
- možnosť získavania nových poznatkov,
- po nástupe do práce prebehne komplexné zaškolenie,
- zabezpečené pracovné oblečenie a ochranné pomôcky,
- stravovanie v rámci firmy + pitný režim,
- 50,- Eur darčekový poukaz na narodeniny,
- príspevok na dovolenkové a vianočné.

Pracovná doba 40 hodinový pracovný týždeň – jednozmenná prevádzka:

Od utorka do piatku 6:00 – 16:30.

Mzdové ohodnotenie, nástupný plat 1 441 Eur brutto, možnosť navýšenia podľa vzdelania a praxe.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle:
0948 741 000 alebo pošlite mail na s.r.o.pochyba@gmail.com a dohodneme si termín osobného pohovoru.

Meno:

Tibor

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa908 45 Skalica

Videlo:

176 ľudí

Mzda/plat:

1 441 €