Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 164194792

Pracovník technických čistení

- [24.4. 2024]

Hľadáme na pozíciu pracovník v technických čisteniach muža,ideálne z Trnavy a okolia.
Náplň práce:
-umývanie výkladov na prevádzkach v obchodných centrách,retailových parkoch a showroomoch
-čistenie eskalátorov v OC
-umyvanie garáži
-postavebné čistenia
-tepovanie komerčných priestorov
Požiadavky: vodičský preukaz B(firemné vozidlo)
-pracovný pomer TPP,dohoda
-plat 1100,-€ netto
Nástup ASAP

Meno:

RL

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa917 01 Trnava

Videlo:

84 ľudí

Mzda/plat:

V texte