Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 164117949

Pracovník autoumyvárne

- [22.4. 2024]

Firma s dlhoročnou pôsobnosťou prijme do zamestnania pracovníka autoumyvárne.

Vašou náplňou práce bude:
- čistenie exteriéru nových a zákazníckych vozidiel
- čistenie, vysávanie, tepovanie interiérov vozidiel
- obsluha automatickej linky

Požadujeme:
-zmysel pre detail, zodpovednosť a chuť pracovať
vodičský preukaz sk. B

Miesto výkonu práce:
Čadca – Horelica

Nástupný plat:od 800 € (brutto) + odmeny podľa výkonu

Ponúkame:
-stabilné pracovné zázemie, práca v mladom a
- dynamickom kolektíve, produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny

Práca na TPP, možnosť práce na skrátený úväzok 7 hod

V prípade záujmu nás kontaktujte na t.č. 0918 899 577

Meno:

Ľubo

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa022 01 Čadca

Videlo:

193 ľudí

Mzda/plat:

V texte