Hlavná stránka > Práca > Financie a ekonomika > Inzerát č. 164023612

Obchodný konzultant

- [19.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Obchodný konzultant - 1
Obchodný konzultant - 2
Si fanúšik Applu alebo Nvidie? Alebo ťa zaujímajú iné akciové tituly, ktoré lámu pravidelne rekordy?

Ak ťa zaujíma svet financií a investovanie neváhaj a pridaj sa k nám!

Sme licencovaná slovenská firma zložená z profesionálneho tímu ľudí s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa špecializuje na známe akciové tituly ako napr. APPLE, GOOGLE, AMAZON, NVIDIA, MICROSOFT a ďalšie, ktoré hýbu svetom.

Preto ponúkame prácu pre skúsených maklérov ale aj začiatočníkov s nadštandardnými benefitmi ako sú napríklad:

Nástupný fixný plat 1200€ + nadštandardné provízie
(Priemerný plat Konzultanta 2200€)
(Priemerný plat Manažéra 3500€)

Pracovný čas od Pon - Pia: 9:00 - 17:00
Práca na TPP aj SZČO
Medzinárodné školenia
Certifikát OFV, AML,
Odborné skúšky v NBS
Rýchly kariérny rast
Balíček súťažných odmien, výkonnostný bonus
Pravidelné teambuildingy
Mladý kolektív a pozitívna atmosféra na pracovisku
Zabezpečený pitný režim - káva, čaj
Atraktívne kancelárske priestory

Náplň práce:

- Telefonická a emailová komunikácia s klientmi
- Organizovanie a vedenie osobných stretnutí v rámci našej kancelárie
- Budovanie vzťahu s klientmi
- Práca s PC a mobilom
- Plnenie pokynov nadriadeného

Každého pracovníka zaškolíme v rámci pracovných hodín
Konzultant so skúsenosťami (Lepšie platové podmienky)

Požiadavky na pozíciu:

- Ambiciózny a flexibilný prístup k práci
- Výborné komunikatívne zručnosti
- Minimálne Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
- Vzdelanie v obore výhodou (nie však podmienkou)
- Čistý register trestov

Termín nástupu IHNEĎ !!!

V prípade záujmu nám posielajte váš životopis aj s fotkou na email: info@tatrafinancemanagement.sk

Alebo kontaktujte telefonicky na: 0940877454

www.tatrafinancemanagement.sk

Meno:

Martina

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa850 00 Bratislava

Videlo:

90 ľudí

Mzda/plat:

2 200 €