Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 164017874

Prijmeme skladníka - ihneď

- [19.4. 2024]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších
sprievodných dokumentov
- príprava, balenie a výdaj tovaru
- obsluha VZV (prax vo vedení VZV)
- nakládka a vykládka tovaru
- údržba skladových priestorov

Zamestnanecké výhody, benefity
výkonnostné odmeny

Práca jednozmenná od: 7:30 do 16:00. Nepožadujeme nadčasy, ani prácu počas víkendu.

MZDA: 1100€/mesiac+odmeny z obratu

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
strojársky, stavebný, elektrotechnický

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- práca s PC
- dobrý zdravotný stav
- bezúhonnosť
- manuálna zručnosť
- časová flexibilita v prípade potreby

Inzerujúca spoločnosť:
Naša firma pôsobí na slovenskom trhu vo forme veľkoobchodného a maloobchodného predaja pre stavbárov, strojárov a drevárskeho priemyslu.
V súčasnosti je najviac rozšírenou oblasťou nášho podnikania stavebníctvo a strojárstvo, pre ktoré každý rok rozširujeme a skvalitňujeme našu ponuku. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým obchodné firmy zaoberajúce sa predajom stavebných materiálov, špecializované obchody na predaj spojovacieho materiálu, železiarstva, kovovýroby, strojárenský a automobilový priemysel, a stavebno – montážne firmy v celej SR.

Meno:

Progres TK s.r.o.

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa010 01 Žilina

Videlo:

202 ľudí

Mzda/plat:

V texte