Hlavná stránka > Práca > Poľnohospodárstvo > Inzerát č. 164010630

Traktorista, opravár - Ekofarma Važec

- [19.4. 2024]

Hľadáme šikovnú obsluhu teleskopického manipulátora v živočíšnej výrobe.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:
- Obsluhu teleskopického manipulátora v živočíšnej výrobe
- Udržiavanie čistoty a údržbu stroja
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia nadriadenému pracovníkovi
- Odstraňovanie bežných porúch na stroji

Typický deň na pozícii bude zahŕňať obsluhu strojov a riešenie drobných porúch na strojoch. Pracovná doba bude striedajúca sa v dlhých a krátkych týždňoch.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
B, T
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Požadujeme: skúsenosti s obsluhou teleskopického manipulátora
- Hard skills: zodpovednosť, precíznosť, manuálne zručnosti
- Soft skills: tímovosť, flexibilita, komunikatívnosť
- Napíšte nám, prečo vás táto pozícia láka a akú hodnotu by ste priniesli do nášho tímu.

Ponúkaný plat:
1 200 EUR/mesiac + odmeny a bonusy, mzda podľa skúseností uchádzača

Životopis môžete zasielať na adresu: personalne@ekofarmavazec.sk, alebo na vazec@ekofarmavazec.sk

Meno:

Miroslava Ovčariková

Telefón:

094... zobraz číslo

Lokalita:Mapa032 61 Liptovský Mikuláš

Videlo:

290 ľudí

Mzda/plat:

V texte