Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 164004689

Montážnik krbov – majster

- TOP - [26.4. 2024]

Chceš sa stať súčasťou tímu v zabehnutom krbovom štúdiu v Bratislave?
Hľadáme spoľahlivého a zručného majstra, ktorý sa pridá do kolektívu a pomôže nám pri montáži krbov v Bratislave a blízkom okolí. Ak je pre teba práca na stavbe a murovanie vášňou, no zároveň máš záujem naučiť sa niečo nové, tak toto je ponuka práve pre teba.

Ak nie si odborníkom v oblasti stavby krbov, neboj sa! Poskytneme ti potrebné zaškolenie a podporu, aby si sa stal úspešným členom nášho tímu. Stačí iba chcieť!

Požiadavky:
Zabehnutý stavebník či murár, ktorého najlepším kamarátom je ceruzka a meter, s ktorým zaspáva každý deň. Pri stavbe krbu sú dôležité detaily a častokrát rozhodujú milimetre. Preto hľadáme človeka, ktorý svoju prácu nefláka a dáva si pozor na detaily.

Náplň práce:
-stavba krbov a pecí v Bratislave a okolí
-spolupráca s tímom a koordinácia práce na stavbách
-dodržiavanie bezpečnostných noriem a postupov
-preprava a spracovanie stavebných materiálov
-starostlivosť o pridelené náradie a vozidlo
-starostlivosť o poriadok v našom sklade a na stavbe

Platové podmienky:
Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu. Mesačný plat na živnosť je od 2000€ do 2500€ v závislosti od skúseností a odpracovaných hodín.

O nas:
Naše krbové štúdio SVAROGUS má sídlo vo Vajnoroch v Bratislave. Navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. www.SVAROGUS.sk

Trúfaš si stať sa súčasťou nášho tímu? Neváhaj nás kontaktovať. Pošli nám svoj životopis spolu s fotkou na našu emailovú adresu: kariera@svarogus.sk
Do predmetu napíš "Montážnik krbov - majster"

Tešíme sa na teba.

Meno:

SVAROGUS s.r.o.

Telefón:

090... zobraz číslo

Lokalita:Mapa831 07 Bratislava

Videlo:

159 ľudí

Mzda/plat:

V texte