Hlavná stránka > Práca > Brigády > Inzerát č. 164003548

Predavačka na čerpacej stanici - letné prázdniny a víkendy

- [19.4. 2024]

Prijmeme na brigádu počas letných prázdnin a víkendov predavačku čerpacej stanice.
Miesto výkonu práce: DKP SLOVAKIA s.r.o., Priemyselná 1572, 972 71 Nováky (smer Lehota pod Vtáčnikom).
Pracovná náplň:
obsluha zákazníkov, objednávanie, príjem a dokladanie tovaru, príprava občerstvenia, udržiavanie čistoty na pracovisku.
Požiadavky:
príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť, pracovné skúsenosti s pokladňou a finančnou hotovosťou sú výhodou, znalosť práce na PC, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť, zmysel pre poriadok, ochota učiť sa a získavať nové poznatky
Pracovná doba:
dlhý/krátky týždeň (v pracovné dni 14,5 hod, cez víkendy a sviatky 13,5 hod)
Mzdové podmienky:
− dohodou

Meno:

DKP Slovakia

Telefón:

091... zobraz číslo

Lokalita:Mapa972 71 Prievidza

Videlo:

233 ľudí

Mzda/plat:

V texte